Středočeský
krajský svaz házené

Sponser Food

Mistrovské soutěže

Krajské školní ligy

Krajské školní ligy

Beskydská liga 2019-20 Bohdalecká Centrum Handball Liga ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída Hranická školní liga mladší "jedna" Hranická školní liga "smíšená" 23 Hranická školní liga "smíšená" 45 Hranická Školní liga starší "dvě" Hranická školní liga "starší" jedna KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené Lašská liga 2019-20 Lázeňská školní liga Liberecká školní liga 2017/2018 Liberecká školní liga 2018/2019 Lovecká sezóna (4.-5. třída) LTM ŠL (1.-3. třída) LTM ŠL (4.-5. třída) Moravia Handball Activity 2018 - 2019 Novojičínská Císařská liga základek Novojičínská Jantarova liga základek Novojičínská Komenského liga základek Novojičínská Laudonova liga základek Novojičínská Palackého liga základek Olomoucká liga mladší Olomoucká liga starší Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina C Opavská liga ŠD 13.12.2018 skupina D Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina C Opavská liga ŠD 21.3.2019 skupina D Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina C Opavská liga ŠD 28.5.2019 skupina D Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina C Opavská liga ŠD 29.11.2018 skupina D Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina A Opavská liga ŠD 3.12.2019 skupina B Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina A Opavská liga ŠD 5.11.2019 skupina B Opavská ŠL 12.12.2018 skupina A Opavská ŠL 12.12.2018 skupina B Opavská ŠL 12.12.2019 skupina C Opavská ŠL 12.12.2019 skupina D Opavská ŠL 13.11.2019 skupina D Opavská ŠL 20.11.2018 skupina A Opavská ŠL 20.11.2018 skupina B Opavská ŠL 3.4.2019 skupina A Opavská ŠL 3.4.2019 skupina B Opavská ŠL 3.5.2019 skupina A Opavská ŠL 3.5.2019 skupina B Osmička Poděbradská školní liga - mladší Poděbradská školní liga - starší Polanecká školní liga I Polanecká školní liga II Polanecká školní liga III Polanecká školní liga IV Porubská školní liga I. Školní liga Jaroslava ,,Bagra" Konečného Turnaj Turnaj v miniházené 2019 Turnaj- 2018/2019 Turnaj 2019_2020 Uhříněvská Varnsdorfské školní liga 2017/2018 Velkobystřická ŠL mladší Velkobystřická ŠL starší Zličínská Zlínská školní liga ml. Zlínská školní liga st. Žeravická ŠL mladší Žeravická ŠL starší 1. kolo FL 1. kolo ML 1. kolo Premium ligy 1. turnaj miniházené 1/2018. turnaj v miniházené 1.-3. třída 2. kolo FL 2. kolo ML 2. kolo Premium ligy 2. turnaj v miniházené 2.Turnaj v miniházené 2019 2/2018. turnaj v miniházené 3. kolo FL 3. kolo ML 3. kolo Premium ligy 3/2018turnaj v miniházené 4. kolo FL 4.-5. třída 6. kolo FL 85 - Poslední turnaj ve Stupně 86 - Předposlední turnaj v Ejpovicích 87 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 16.10.2019 88 - Druhý turnaj v Chrástu, 9.10.2019 89 - Úvodní turnaj ve Stupně, 25.9.2019 90 - Poslední turnaj v Radnicích, 20.6.2019 91 - Předposlední turnaj v Chrástu, 23.5.2019 92 - Prostřední turnaj v Ejpovicích, 9.10.2018 93 - Druhý turnaj v Chrástě, 25.9.2018 94 - Úvodní turnaj ve Stupně, 20.9.2018 95 - Poslední turnaj v Chrástu, 13.6.2018 96 - Předposlední turnaj v Radnicích, 6.6.2018 97 - Prostřední turnaj ve Stupně, 20.10.2017 98 - Druhý turnaj v Chrástu, 11.10.2017 99 - Úvodní turnaj v Radnicích, 13.9.2017

Kalendář

<červenec 2020>
poútstčtsone
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Anketa

Mladší žactvo letos hraje soutěž bez počítání skóre. Co si o tom myslíte?
vynikající nápad 29%
je mi to jedno 3%
naprostý nesmysl 67%
Celkem hlasovalo: 740
19.6.2020 otevřeno: 772 x

On-line semináře IHF pro trenéry a rozhodčí

Mezinárodní házenkářská federace připravila pro trenéry a rozhodčí z celého světa cyklus on-line seminářů na dvě desítky témat, která se vztahují jak ke konkrétním nadčasovým házenkářským tématům, tak k aktuálním otázkám restartu přípravy po koronavirové přestávce. Přinášíme vám kompletní program nabízených seminářů.

 

Kolegyně a kolegové trenéři a rozhodčí!

Pokrok se nezastavil ani v házené a moderní způsoby vzdělávání to jen potvrzují. IHF proto vytvořila instituci s názvem „IHF Virtual Academy“, jejímž prvním počinem je 1. IHF Live Online Sympozium. Bude se konat od 26. června do 25. července 2020 a jeho obsahem bude 20 „live“ seminářů, které povedou (v angličtině s možným překladem do španělštiny, francouzštiny a arabštiny) vybraní členové trenérského a rozhodcovského sboru lektorů IHF. Seminář bude interaktivní, což znamená, že účastníci budou mít možnost klást v průběhu semináře lektorům dotazy pomocí funkce „chat“.

 

 

Pro zájemce z řad trenérů a rozhodčích ČSH je důležitá následující informace.

K účasti na semináři je nutno se předem přihlásit ZDE. Registrace je velmi jednoduchá a vyžaduje jen základní znalost anglických termínů.

Bližší informace o obsahu seminářů je možno získat ON-LINE ZDE.

 

Rozpis seminářů pro trenéry je následující:

26.6. 13.00 – 14.30 Nácvik vytváření volného prostoru v útoku (J. Beppler, SRN)

27.6. 15.00 – 16.30 Výcvik brankářů – různé přístupy (M. Ollson, Švédsko)

3.7. 15.00 – 16.30 Strategie a taktika v obraně (J. Dueňas, Španělsko)

4.7. 13.00 – 14.30 Flexibilní obrana je nezbytná pro úspěch na vrcholové úrovni (P. Landuré, Francie)

10.7. 13.00 – 14.30 Restart přípravy ve speciálních situacích (korona krize) (J. Beppler,D. Gröger)

11.7. 15.00 – 16.30 Restart přípravy ve speciálních situacích (korona krize) (A.Yapo, Francie)

17.7. 15.00 – 16.30 Trénink uvolnění v situacích 1:1 (Oh Seong Ok, J. Korea)

18.7. 13.00 – 14.30 Technické a taktické chyby v řešení specifických herních situací (P. Canayer, Francie)

24.7. 13.00 – 14.30 Jak vytvářet kompaktní obranný systém (R. Guijosa, Španělsko)

25.7. 13.00 – 14.30 Hra 7 proti 6 – víc než jen rozestavení na hřišti (Y. Sylla, Francie)

 

Rozpis seminářů pro rozhodčí je následující:

26.6. 15.00 – 16.30 Progresivní trestání, pravidla 8:3 a 8:4 – pokyny a kritéria komise rozhodčích (R. Gallego, Španělsko)

27.6. 13.00 – 14.30 Postavení, pohyb a úkoly při sledování prostoru pivota (Á. Sabroso a kol., Španělsko, Chorvatsko)

3.7. 13.00 – 14.30 Hvizd před šestou přihrávkou – přímé posouzení pasivní hry (M. Hasen a kol., Dánsko)

4.7. 15.00 – 16.30 Pasivní hra v soudobé házené (B. Jensen, Dánsko)

10.7. 15.00 – 16.30 Kondiční a mentální příprava rozhodčího (D. Ariňo a kol., Španělsko)

11.7. 13.00 – 14.30 Vysoká rychlost v moderní házené – plynule, bez přerušování (J. Bonaventura a  kol., Francie, Španělsko )

17.7. 13.00 – 14.30 Provokace a „filmování“ - velmi negativní tendence v moderní házené (R. Gallego, D. Späte, Španělsko, SRN)

18.7. 15.00 – 16.30 Útočné fauly – kritéria komise rozhodčích a metodické komise (P. Sodal, Norsko)

24.7. 15.00 – 16.30 Prázdná branka. Pravidlo posledních 30 sekund – kritéria komise rozhodčích a  metodické komise. (T. Huelin, Španělsko)

25.7. 15.00 – 16.30 Vývoj hry a pravidel – nové návrhy ( R. Gallego, D. Späte, Španělsko, SRN)

 

Hodně inspirace do nové sezony vám přeje
Martin Tůma, metodik ČSH